Kurumsal

Vizyoneks, kullandığı yeni ve güvenli teknolojilerle müşterilerine daha etkin ve verimli hizmetler sunmak amacı ile farklı bir vizyon ve yapılanma düşüncesinden hareketle faaliyetlerine başlamış, bilişim ve iletişim teknolojilerini birleştirerek 1994 Yılından bu yana “Bilgi Sistemleri” alanında çözümler üretmektedir.
Vizyoneks, Türkiye'de Yazılım, Danışmanlık ve Teknoloji çözümleri konusunda faaliyet gösteren en güçlü insan kaynağı ve teknolojik altyapıya sahip çözüm şirketlerinden biridir. 200’den fazla personel kadrosunun dışında, profesyonel danışmanları, yüksek kapasiteli donanım parkı, finansal gücü, azmi, hizmet anlayışı ve kalite odaklı çalışmalarında teknolojiye dayalı entegre çözümler geliştirmektedir.

Şirket olarak ilkemiz:

   - İnsana ve insanı ilişkilere değer vermek,

   - Müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda en uygun teknolojik çözümü üretmek,

   - Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayacak hizmeti üretmektir.

Gücümüzü, ekip ruhundan, yurtiçi ve yurtdışında eğitilmiş, profesyonel iş tecrübeleri ve başarılı projelerde yıllarca uzmanlaşmış çalışanlarımız ve yönetim kadromuzdan almaktayız.
Vizyoneks, geliştirdiği teknoloji ve uygulama projeleriyle tanınan, sektöründe lider firmalarda proje geliştiren, geliştirdiği çözüm ortaklıkları ve işbirlikleri ile yerli ve uluslararası kaynakları kullanarak standartlarını sürekli güncelleyen ve ufkunu yeni yatırımlara yönlendiren bir strateji izlemektedir.
Vizyoneks, her yıl elde edilen şirket karının en az 1/3 oranında kısmını ARGE çalışmalarına ayırmayı, bu sayede müşterilerine sunduğu çözümleri güncel tutmayı, yeni özelliklerin ürünlere kazandırılmasını ve bu sayede her zaman teknolojik ve sektörel gelişmelerin önünde olmayı ilke edinmiştir.
Aynı zamanda Teknopark bünyesinde faaliyet gösteren bir firma olarak, ARGE çalışmalarının bir kısmını TUBITAK destekli projeler şeklinde geliştirmektedir. Her yıl sonunda tüm altyapısını stratejik hedeflerine uygun olarak yeniden gözden geçirmeyi ve yenilemeyi hedeflerken, yeni dönemde özellikle mobil teknolojiler konusunda yatırım yapma kararı almıştır. 
Bununla birlikte tamamlayıcı hizmetler kapsamında İş zekası (BI), Veri Ambarı (DWH), Kampanya Yönetimi, Karlılık analizleri, vb. gibi birçok konuda müşterilerine hizmet sağlamaktadır.
Vizyoneks,hizmet politikası ve yasal zorunluluklar gereği sahip olması gereken tüm belge ve sertifikaları için gerekli şartları zamanında ve eksiksiz sağlayarak, gerek çalışanları ve gerekse müşterileri için güvenilir bir ortam oluşturmayı hedef haline getirmiştir.

Vizyonumuz, İşimizde her zaman en iyisi olmak.

Misyonumuz, Bilgimiz, tecrübemiz, etkinliğimiz, çevikliğimiz ve çalışan verimliliğimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza ve sektörümüze kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak..

Vazgeçilmez Değerlerimiz, Vizyon ve misyonunu gerçekleştirmek için izleyeceği stratejilerini belirlerken öncelikli olarak müşteri memnuniyeti yaklaşımını düşünerek tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerlerini de tanımlar. Her kademedeki Vizyoneks çalışanı için vazgeçilmez olan bu değerler, onların aynı zamanda özümsedikleri birer iş ve yaşam biçimi kuralıdır. En önemli değerimiz “Biz Bir Aileyiz”.

Hüseyin ŞAHİN - Yönetim Kurulu Başkanı

1900

Tamamlanan Proje

99%

Müşteri Memnuniyeti

350

Uzman Ekip

25

Yıllık Deneyim

Vizyoneks ailesi, Vizyon, Misyon ve İlkeleri doğrultusunda her geçen gün büyümektedir. İhtiyaçlara ve hizmet politikamıza uygun olarak uygun pozisyona en uygun adayı yerleştirmek için dikkat ettiğimiz en önemli kriterler ;

Ekip ve İşbirliği Ruhu,
Hizmet Bilinci,
İletişim Becerisi,
Mesleki Yetkinlik,
Farklılıklara, Yeniliklere ve Gelişime Açıklık,
Sonuç Odaklılık,

Aday değerlendirme yöntemlerimiz çeşitli olmakla birlikte, temelde açık pozisyona bilgi, beceri ve yetkinlikleri ile en uygun adayı yerleştirebilmek için, Profesyonel İnsan Kaynakları Şirketleri ile birlikte çalışılmakta ya da Şirket için değerlendirme süreçleri işletilmektedir. Bunlar ;

Yetkinlik Bazlı Mülakat,
Mesleki Değerlendirme,
Referans araştırması,
Deneme ve İzleme süreci,
Tüm bu süreçlerde başarı gösteren aday, yerleştirildiği pozisyonda tecrübeli ekiplerle birlikte çalışarak ve ihtiyaç duyulan şirket içi ve dışı eğitimlere planlanarak kısa sürede üreten bir çalışan kimliği ile Vizyoneks ailesi içinde yerini alır.

Üst Düzey Yönetici : 4
Orta Seviye Yönetici : 16
Yazılım Uzmanı : 160
Analist : 95
Danışman : 43
Aktüerya : 1
İş Zekası Uzmanı : 8
Veritabanı Uzmanı : 9
Sistem ve Network Uzmanı : 8
İdari İşler : 8
Pazarlama : 2
09 Ekim 2011
Vizyoneks 2011 Yıl Sonu Etkinliği

17 Ekim 2014
Vizyoneks 2014 Yıl Sonu Etkinliği

01 Kasım 2015
Vizyoneks 2015 Yıl Sonu Etkinliği

15 Ekim 2016
Vizyoneks 2016 Yıl Sonu Etkinliği

07 Ekim 2017
Vizyoneks 2017 Yıl Sonu Etkinliği

21 Ekim 2018
Vizyoneks 2018 Yıl Sonu Etkinliği

CV Gönderin


Sadece *.doc ve *.pdf uzantısı dosyaları ekleyebilirsiniz.

Başvurularınız gizli tutulacaktır.Dosya Seçiniz. (Sadece Pdf ve Doc)
Dosya Seçilmedi.


Haber