top of page

FİRMA PROFİLİ

İşletmeniz için sağlam bir yazılım temeli oluşturmak için 20 yıllık uzmanlığımızı kullanın.

GENEL

Vizyoneks, kullandığı yeni ve güvenli teknolojilerle müşterilerine daha etkin ve verimli hizmetler sunmak amacı ile farklı bir vizyon ve yapılanma düşüncesinden hareketle faaliyetlerine başlamış, bilişim ve iletişim teknolojilerini birleştirerek 1994 Yılından bu yana “Bilgi Sistemleri” alanında çözümler üretmektedir.
Vizyoneks, Türkiye'de Yazılım, Danışmanlık ve Teknoloji çözümleri konusunda faaliyet gösteren en güçlü insan kaynağı ve teknolojik altyapıya sahip çözüm şirketlerinden biridir. 200’den fazla personel kadrosunun dışında, profesyonel danışmanları, yüksek kapasiteli donanım parkı, finansal gücü, azmi, hizmet anlayışı ve kalite odaklı çalışmalarında teknolojiye dayalı entegre çözümler geliştirmektedir.​

 

Gökdelenlere Bakmak
Modern Çalışma Alanı

Genel Profil

Gücümüzü, ekip ruhundan, yurtiçi ve yurtdışında eğitilmiş, profesyonel iş tecrübeleri ve başarılı projelerde yıllarca uzmanlaşmış çalışanlarımız ve yönetim kadromuzdan almaktayız.
Vizyoneks, geliştirdiği teknoloji ve uygulama projeleriyle tanınan, sektöründe lider firmalarda proje geliştiren, geliştirdiği çözüm ortaklıkları ve işbirlikleri ile yerli ve uluslararası kaynakları kullanarak standartlarını sürekli güncelleyen ve ufkunu yeni yatırımlara yönlendiren bir strateji izlemektedir.
Vizyoneks, her yıl elde edilen şirket karının en az 1/3 oranında kısmını ARGE çalışmalarına ayırmayı, bu sayede müşterilerine sunduğu çözümleri güncel tutmayı, yeni özelliklerin ürünlere kazandırılmasını ve bu sayede her zaman teknolojik ve sektörel gelişmelerin önünde olmayı ilke edinmiştir.

bottom of page